FAQs Complain Problems

staff

Photo Name Designation Section Email Phone
चेतनाथ अर्याल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत cao.besishaharmun@gmail.com ९८५६००९१११
किसान राज चिलुवाल उपसचिव शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा kishanrajchiluwal@gmail.com ९८४६४६१७२९
राम कृष्ण त्रिपाठी शाखा अधिकृत (आठौ तह) शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा ramkrishnatripathi401@gmail.com ९८४६०७४४०१
मनाेज सि‌ह बाेहरा जन स्वास्थ्य अधिकृत (सातौ तह) स्वास्थ्य शाखा प्रमुख msbohara7@gmail.com ९८५६०४६५७७
शम्भु प्रसाद घिमिरे आ.ले.प. अधिकृत (सातौ तह) योजना अनुगमन तथा तथ्यांक शाखा प्रमुख र प्रशासन शाखा प्रमुख shambhupdghimire@gmail.com ९८४६०७४६०९
जयन्त महत पशु चिकित्सक पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा प्रमुख jayantmahat@gmail.com 9868354780
सृजना पौडेल लेखा अधिकृत (सातौं तह) लेखा शाखा प्रमुख lekha.besishaharmun@gmail.com ९८५६०४५०८३
विशाल ढकाल इन्जिनियर (सातौ तह) शहरी पूर्वाधार विकास शाखा प्रमुख dhakalbishal27@gmail.com ९८६७३७५७८२
मुकेश कुँवर सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा प्रमुख ito.besishaharmun@gmail.com ९८६९८१४५४५
पासाङ जिरेल इन्जिनियर वडा नं. १० ९८४६४९६९६७
हरिश्चन्द्र बस्नेत इन्जिनियर वडा नं. ७ basnethari725@gmail.com ९८४६१८१७२५
अमर कुमार श्रेष्ठ लेखा अधिकृत (छैटौं तह) आर्थिक प्रशासन शाखा amarkstha5544@gmail.com ९८४६०८५५४४
हरि बहादुर लोहनी लेखा अधिकृत (छैटौं तह) योजना अनुगमन तथा तथ्यांक शाखा hblohani@gmail.com ९८४६०९९०७२
मेघेन्द्र पोख्रेल कार्यक्रम अधिकृत सामाजिक विकास शाखा प्रमुख pokharelmegh@gmail.com ९८४६०७४७४०
घनश्याम तिवारी रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र प्रमुख sabinsathi2013@gmail.com ९८४९६३८५१२
सुशिला श्रेष्ठ अधिकृत राजश्व शाखा तथा सहकारी व्यवस्थापन शाखा प्रमुख sushila.yes@gmail.com ९८४६०७४५३३
गोबिन्द बहादुर राउत अधिकृत न्यायिक समिति तथा बजार अनुगमन शाखा प्रमुख prasasan.besishaharmun@gmail.com ९८४६०९९२६६
घन बहादुर कुताल अधिकृत वडा न‌‍ ८ र बे न पा कार्यालय gb.kutal@gmai.com ९८५६०४५४५८
शिवेन्द्र अधिकारी क्षयरोग संयोजक स्वास्थ्य शाखा shibendraadhikari@gmail.com ९८४६०४८८३६
सन्दिप बिष्ट पशु चिकित्सक पशु तथा मत्स्य विकास शाखा sandeep.bista69@gmail.com ९८४५३३०९१५
संतोष कुमार साह सहायक स्तर पाँचौ सामान्य प्रशासन शाखा Santoshsah7717@gmail.com ९८४४२०७७१७/९८५६००७७१७
दुर्गा कुमारी गुरुङ सहायक स्तर पाँचौ जिन्सी शाखा ९८४६०९९५७८
सृजना पाण्डे चिलुवाल सहायक स्तर पाँचौ शिक्षा शाखा shreejana.chiluwal@gmail.com ९८४१९७३३९८
सुरज परियार सव.इन्जिनियर वडा न ३ spariyar1988@gmail.com ९८४१०५३९२६
सुधिर कुमार श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर रोजगार सेवा केन्द्र , वडा नं. ४ sudhirkumarshrestha@gmail.com ९८४६०८६९८१
बिदुर न्यौपाने सर्भेक्षेक शहरी पूर्वाधार विकास शाखा ९८४१६३६७२४
रेशम घिमिरे कम्प्युटर अप्रेटर कम्पुटर शाखा res.sureshut@live.com ९८५६०४५१२१
पूर्ण बहादुर भोलन वडा सचिव ( सहायक स्तर पाँचौं ) वडा न. ६, ७ purna.tamang281@gmail.com ९८४६२७४२८१
शोभा दिक्षित थापा वडा सचिव ( सहायक स्तर पाँचौं ) वडा न‌ं. ३ shovadixithapa@gmail.com ९८४६५६७२०६
सिता पराजुली वडा सचिव ( सहायक स्तर पाँचौं ) वडा न १० parajulisita147@gmail.com ९८४९०६४९३५
जस बहादुर राई वडा सचिव ( सहायक स्तर पाँचौं ) वडा न ११ jbkulung@gmail.com ९८६०४७६०१६
धन कुमारी दुरा महिला विकास निरीक्षक महिला तथा जेष्ठ नागरिक शाखा ९८६६०२००१०
सुनिल घिमिरे एम.आई.एस.अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जीकरण इकाई sunilghimire334@gmail.com ९८६२३८२४८१
स‌गिता घिमिरे एम.आई.एस.अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जीकरण इकाई sangitaghimire380@gmail.com ९८४६३६९३५३
सजुमा घिमिरे वडा प्राविधिक वडा न‌ं. २ sajumaa.ghimire@gmail.com ९८६६००८५०२
प्रकाश पाैडेल वडा प्राविधिक वडा नं. ९ parkashpoudel120@gmail.com ९८५६०५११९०
कृष्ण थापा ल्याव टेक्निशियन स्वास्थ्य शाखा ९८६९३२८२९८
मनोज थापा रोजगार सहायक रोजगार सेवा केन्द्र yamtiic33@gmail.com ९८४६७५३५१५
सुवास चिलुवाल पशु सेवा प्राविधिक पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा subaschiluwal719@gmail.com ९८४७८४८७१९
सोभित सुयल प्रा‍.स. कृषि कृषि शाखा sovitthapa587@gmail.com ९८४३३०४०६३
कृष्ण राज सेढाई सहलेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा sedhainrk@gmail.com ९८४१०१८९१६
मिलन श्रेष्ठ ना. प्रा. स कृषि शाखा cresthamilan3@gmail.com ९८४४१४७९०८
सभ्यता गौतम वडा सचिव ( सहायक स्तर चौंथौ ) वडा न‌ं. १ ward1.besishaharmun@gmail.com ९८५६०६७१८८
राम प्रसाद अधिकारी कार्यालय सहायक जिन्सी शाखा, वडा नं.११ ९८५६०४६३२०
नेत्र बहादुर बोहरा सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ५ ९८४६०७४१२२
खिना रिमाल सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌‍ ६ ९८४६१८०४०२
मैता गुरुङ सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ८ ९८४६४२९६०२
मिना गुरुङ सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ४ ९८४६०९९७४२
सुमन बाबु घिमिरे सहायक कम्प्युटर अप्रेटर स्वास्थ्य शाखा itsmesumang@gmail.com ९८४३०२३८९३
रश्मिला के.सी. सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ३ ९८४६५६०५४७
प्रतिमा सेढाई(पन्त) सहायक कम्प्युटर अप्रेटर राजस्व शाखा ppant@gmail.com ९८४६६४४५३८
युवराज सुनार ना. प. स्वा. प्रा. पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा yubarajsunar73@gmail.com ९८६०४८३२७३
सरला अधिकारी फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जीकरण, दर्ता चलानी sarala.adhikari263@gmail.com ९८४६०७४२६३
विरजङ्ग गुरुङ ना. प्रा. स कृषि विकास शाखा ९८४५८३८४८२
अञ्जु कुमारी राना उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास rana.anju67@gmail.com ९८६४९४४६९४
रिहा थापा मगर उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास ९८१२५२१६७२
नमुना ढकाल पशु सेवा प्राविधिक पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा dhakalnamuna56@gmail.com ९८६७४२१८४६
कुलचन्द्र भण्डारी वडा प्राविधिक वडा नं. ६ ९८५६०४५२७३
शंकर श्रेष्ठ वडा प्राविधिक वडा नं. ११ newa.shankar12@gmail.com ९८४६७३४०३५
इमान सिङ गुरुङ वडा प्राविधिक वडा न‌ं. ५ imangurung101@gmail.com ९८४६१९३७००
राम कृष्ण ढकाल वडा सचिव ( सहायक स्तर चौंथौ ) वडा न. ४, ५ dram8875@gmail.com ९८४३५६२९७८
राम कृष्ण कुँवर वडा सचिव ( सहायक स्तर चौंथौ ) वडा न‌‍ ९ ९८४६६४४५८३
ममता के सी वडा सचिव ( सहायक स्तर चौंथौ ) वडा नं. २ kc03177@gmail.com ९८६४२२१०१८
सुनिता घिमिरे ढकाल सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ९ ९८४६३६८०३८
यम बहादुर अधिकारी नगर प्रहरी सहायक निरीक्षक नगर निरीक्षण इकाई ९८६६०२१२१६
सुमित्रा श्रेष्ठ वडा प्राविधिक वडा न १ ९८४६०९९१६४
अनिल श्रेष्ठ वडा प्राविधिक वडा नं १० ९८४७३०३१४९
कुमार अर्याल परामर्शदात्ता नगर प्रमुख सचिवालय ९८४६८४७३११
पशुपति ढुंगाना हे अ स्वास्थ्य शाखा ९८४६३६८३४६
राम कुमारी घिमिरे सामाजिक परिचालक वडा नं.‌‍ १० ९८४६१२३८८६
विज्ञान थापा देउजा सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌‍ २ ९८४५७१११९९
राजु सेढाई नगर प्रहरी हवल्दार नगर निरीक्षण इकाई ९८६१००८३३७
कृष्ण के.सी. प्रेस सल्लाहकार नगर प्रमुख सचिवालय kkcbro@gmail.com ९८५६०४५९३१
अम्बर बहादुर बस्नेत सवारी चालक हलुका सवारी ९८४६१७०६१०
राम कृष्ण सेढाईँ सवारी चालक हलुका सवारी चालक ९८४६२७२७२१
शिव श्रेष्ठ सवारी चालक एम्बुलेन्स ९८५६०१४३९४
नविन गुरुङ सवारी चालक डोजर अपरेटर ९८१४१६००४४
नारायण थापा अग्नि नियन्त्रक दमकल ९८४६४८९८८८
बासु देव अधिकारी अग्नि नियन्त्रक दमकल adhikaribasudev303@gmail.com ९७४६२८३००४
राजुमान गुभाजु अग्नि नियन्त्रक दमकल rajugubhaju123@gmail.com ९८१६१७९९६१
नारायण कामी नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८६४३३३९९०
अंकिला के.सी. श्रेष्ठ नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८४६२४९५७९
ईश्वर अधिकारी नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८१५१८१७८२
पुनम गुरुङ नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८२६१३३०६१
नेत्र बहादुर अधिकारी नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८०६६८४६५६
सुनिता बि. क. नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८०६७२४७३९
गोमा अर्याल नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८०६५१६९८५
राम लाल श्रेष्ठ इलेक्ट्रिशियन सूचना प्रविधि शाखा ९८४६०७४७१२
शंकर पाण्डे कार्यालय सहायक वडा न‌ं. ११ ९८४६३१६५९२
कटक बहादुर बोहरा कार्यालय सहयोगी वडा न. ३ ९८१६१५१५८८
रिना गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. १० ९८६६४५१९३२
राम चन्द्र भुजेल कार्यालय सहयोगी वडा नं ११ ९८१५४६०८०७
विमाया गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. ५ ९८१९१५१२७७
कृपा श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिकाको कार्यालय ९८४६७५९९५५
ननसुबा गुरुङ कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिकाको कार्यालय ९८६६०२१९५७
मञ्जु राना कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिका कार्यालय ९८४६३७४६१६
कविता गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न ७ ९८४६७१७००६
डम्मर जंग गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. ४ ९८४६९९५२०७
मनमाया थापा कार्यालय सहयोगी कृषि विकास शाखा ९८४६११०४२३
सुनिता तामाङ्ग कार्यालय सहयोगी वडा न. २ ९८४६५३५९००
राजेश बराल कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिकाको कार्यालय ९८६६१९०४८१
बेल कुमारी थापा कार्यालय सहयोगी वडा न ८ ९८४६१२८८२०
सिताराम पोख्रेल कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४६१२५९३२
प्रेम बहादुर बस्नेत कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिका कार्यालय ९८४६७००४६३
भुपाल सिंह रिमाल कार्यालय सहयोगी वडा न. ६ ९८४६७६३७६२
चोक बहादुर गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न १ ९८०३४८६३५५
रोशनी अर्याल कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. ७ ९८६१४७७२४४
पवित्रा पाण्डे अधिकारी कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिका कार्यालय ९८४६३२९४००
गोपाल बहादुर कुँवर कार्यालय सहयोगी वडा न.९ ९८४६७८००५०