FAQs Complain Problems

staff

Photo Name Designation Section Email Phone
इमनाथ कडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत cao.besishaharmun@gmail.com 9856009111
किसान राज चिलुवाल सूचना अधिकारी शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा kishanrajchiluwal@gmail.com ९८४६४६१७२९
राम कृष्ण त्रिपाठी शाखा अधिकृत (आठौ तह) शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा ९८४६०७४४०१
मनाेज सि‌ह बाेहरा जन स्वास्थ्य अधिकृत (सातौ तह) स्वास्थ्य शाखा प्रमुख msbohara7@gmail.com ९८५६०४६५७७
शम्भु प्रसाद घिमिरे आ.ले.प. अधिकृत (सातौ तह) योजना अनुगमन तथा तथ्यांक शाखा shambhupdghimire@gmail.com ९८४६०७४६०९
सृजना पौडेल लेखा अधिकृत (सातौं तह) लेखा शाखा lekha.besishaharmun@gmail.com 9745282472
विशाल ढकाल इन्जिनियर (सातौ तह) शहरी पूर्वाधार विकास शाखा dhakalbishal27@gmail.com ९८६७३७५७८२
मुकेश कुँवर सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रबिधि अधिकृत ito.besishaharmun@gmail.com ९८६९८१४५४५
पासाङ जिरेल इन्जिनियर वडा नं. १० 9846496967
हरिश्चन्द्र बस्नेत इन्जिनियर वडा नं. ७ basnethari725@gmail.com ९८४६१८१७२५
अमर कुमार श्रेष्ठ लेखा अधिकृत (छैटौं तह) आर्थिक प्रशासन शाखा amarkstha5544@gmail.com 9856045083
हरि बहादुर लोहनी लेखा अधिकृत (छैटौं तह) योजना अनुगमन तथा तथ्यांक शाखा hblohani@gmail.com ९८४६०९९०७२
मेघेन्द्र पोख्रेल कार्यक्रम अधिकृत बेसीशहर नगरपालिका कार्यालय pokharelmegh@gmail.com ९८४६०७४७४०
घनश्याम तिवारी रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र sabinsathi2013@gmail.com ९८४९६३८५१२
घन बहादुर कुताल अधिकृत वडा न‌‍ ८ gb.kutal@gmai.com ९८५६०४५४५८
सूर्य प्रसाद सेढाई अधिकृत कृषि विकास शाखा suryaprasadsedhain@gmail.com 9846141383
सुशिला श्रेष्ठ अधिकृत राजश्व शाखा sushila.yes@gmail.com 9846074533
गोबिन्द बहादुर राउत अधिकृत सामान्य प्रशासन शाखा ९८४६०९९२६६
सन्दिप बिष्ट पशु चिकित्सक पशु तथा मत्स्य विकास शाखा sandeep.bista69@gmail.com 9845330915
दिपेश अधिकारी कृषि स्नातक कृषि विकास शाखा dipeshadhikari57@gmail.com 9846645795
दुर्गा कुमारी गुरुङ सहायक स्तर पाँचौ ९८४६०९९५७८
सजुमा घिमिरे सव.इन्जिनियर वडा नं. २ sajumaa.ghimire@gmail.com 9856008502
सुधिर कुमार श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर रोजगार सेवा केन्द्र sudhirkumarshrestha@gmail.com 9846086981
बिदुर न्यौपाने सर्भेक्षेक शहरी पूर्वाधार विकास शाखा ९८४१६३६७२४
रेशम घिमिरे कम्प्युटर अप्रेटर कम्पुटर शाखा res.sureshut@live.com ९८५६०४५१२१
पूर्ण बहादुर भोलन वडा सचिव ( सहायक स्तर पाँचौं ) वडा न. ५ purna.tamang281@gmail.com ९८४६२७४२८१
सृजना पाण्डे चिलुवाल वडा सचिव ( सहायक स्तर पाँचौं ) शिक्षा शाखा shreejana.chiluwal@gmail.com ९८४१९७३३९८
संतोष कुमार साह वडा सचिव ( सहायक स्तर पाँचौं ) वडा न. २ Santoshsah7717@gmail.com ९८४४२०७७१७
शोभा दिक्षित थापा वडा सचिव ( सहायक स्तर पाँचौं ) वडा न‌ं. ९ shovadixithapa@gmail.com 9846567206
प्रतिभा बुढा मगर पशु स्वास्थ्य प्राविधिक पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा pratibhamagar81@gmail.com ९८६९०८२२८०
धन कुमारी दुरा महिला विकास निरीक्षक महिला तथा जेष्ठ नागरिक शाखा ९८६६०२००१०
सुनिल घिमिरे एम.आई.एस.अपरेटर एम.आई.एस. sunilghimire334@gmail.com ९८६२३८२४८१
स‌गिता घिमिरे एम.आई.एस.अपरेटर एम.आई.एस. sangitaghimire380@gmail.com ९८४६३६९३५३
सजुमा घिमिरे वडा प्राविधिक वडा न‌ं. २ sajumaa.ghimire@gmail.com 9866008502
प्रकाश पाैडेल वडा प्राविधिक वडा नं. ९ parkashpoudel120@gmail.com ९८४६७५११८९
कृष्ण थापा ल्याव टेक्निशियन स्वास्थ्य शाखा 9869328298
मनोज थापा रोजगार सहायक रोजगार सेवा केन्द्र yamtiic33@gmail.com 9846753515
सुवास चिलुवाल पशु सेवा प्राविधिक पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा subaschiluwal719@gmail.com ९८४७८४८७१९
सोभित सुयल प्रा‍.स. कृषि कृषि शाखा sovitthapa587@gmail.com ९८४३३०४०६३
कृष्ण राज सेढाई सहलेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा sedhainrk@gmail.com ९८४१०१८९१६
मिलन श्रेष्ठ ना. प्रा. स कृषि शाखा crsthamilan3@gmail.com 9844147908
सभ्यता गौतम वडा सचिव ( सहायक स्तर चौंथौ ) वडा न‌ं. १ ward1.besishaharmun@gmail.com 9856067188
राम प्रसाद अधिकारी कार्यालय सहायक जिन्सी शाखा ९८५६०४६३२०
मैता गुरुङ सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ८ 9846429602
मिना गुरुङ सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ४ 9846099742
सुनिता घिमिरे ढकाल सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ९ 9846368038
नेत्र बहादुर बोहरा सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ५ 9846074122
रश्मिला के.सी. सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌ं. ३ 9846560547
खिना रिमाल सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌‍ ६ ९८४६१८०४०२
सुमन बाबु घिमिरे सहायक कम्प्युटर अप्रेटर स्वास्थ्य शाखा itsmesumang@gmail/com ९८४३०२३८९३
प्रतिमा सेढाई(पन्त) सहायक कम्प्युटर अप्रेटर राजस्व शाखा ppant@gmail.com ९८४६६४४५३८
युवराज सुनार ना. प. स्वा. प्रा. पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा yubarajsunar73@gmail.com ९८६०४८३२७३
सरला अधिकारी फिल्ड सहायक एम.आई.एस. sarala.adhikari263@gmail.com ९८४६०७४२६३
विरजङ्ग गुरुङ ना. प्रा. स कृषि विकास शाखा 9845838482
रिहा थापा मगर उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास ९८१२५२१६७२
अञ्जु कुमारी राना उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास rana.anju67@gmail.com 9864944694
नमुना ढकाल पशु सेवा प्राविधिक पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा dhakalnamuna56@gmail.com 9867421846
इमान सिङ गुरुङ वडा प्राविधिक वडा न‌ं. ५ imangurung101@gmail.com 9846193700
कुलचन्द्र भण्डारी वडा प्राविधिक वडा नं. ६ ९८५६०४५२७३
शंकर श्रेष्ठ वडा प्राविधिक वडा न‌ं. ३ newa.shankar12@gmail.com 9846734035
ममता के सी वडा सचिव ( सहायक स्तर चौंथौ ) वडा नं. ६ kc03177@gmail.com 9864221018
राम कृष्ण कुँवर वडा सचिव ( सहायक स्तर चौंथौ ) वडा न‌‍ ७ 9846644583
राम कृष्ण ढकाल वडा सचिव ( सहायक स्तर चौंथौ ) वडा न. ४ dram8875@gmail.com ९८४३५६२९७८
यम बहादुर अधिकारी नगर प्रहरी सहायक निरीक्षक नगर निरीक्षण इकाई ९८६६०२१२१६
कृष्ण के.सी. प्रेस सल्लाहकार बेसीशहर नगरकार्यपालिका कार्यालय kkcbro@gmail.com ९८५६०४५९३१
कुमार अर्याल परामर्शदात्ता 9846847311
पशुपति ढुंगाना हे अ स्वास्थ्य शाखा ९८४६३६८३४६
राम कुमारी घिमिरे सामाजिक परिचालक वडा नं.‌‍ १० 9846123886
विज्ञान थापा देउजा सहायक कम्प्युटर अप्रेटर वडा न‌‍ २ 9845711199
राजु सेढाई नगर प्रहरी हवल्दार नगर निरीक्षण इकाई ९८६१००८३३७
राम कृष्ण सेढाईँ सवारी चालक हलुका सवारी चालक 9846272721
अम्बर बहादुर बस्नेत सवारी चालक हलुका सवारी ९८४६१७०६१०
शिव श्रेष्ठ सवारी चालक एम्बुलेन्स ९८५६०१४३९४
नविन गुरुङ सवारी चालक डोजर अपरेटर ९८१४१६००४४
नारायण थापा अग्नि नियन्त्रक दमकल ९८४६४८९८८८
राजुमान गुभाजु अग्नि नियन्त्रक दमकल rajugubhaju123@gmail.com ९८१६१७९९६१
बासु देव अधिकारी अग्नि नियन्त्रक दमकल adhikaribasudev303@gmail.com ९७४६२८३००४
नारायण कामी नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८६४३३३९९०
अंकिला के.सी. श्रेष्ठ नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८४६२४९५७९
ईश्वर अधिकारी नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८१५१८१७८२
पुनम गुरुङ नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८२६१३३०६१
नेत्र बहादुर अधिकारी नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८०६६८४६५६
सुनिता बि. क. नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८०६७२४७३९
गोमा अर्याल नगर प्रहरी नगर निरीक्षण इकाई ९८०६५१६९८५
राम लाल श्रेष्ठ इलेक्ट्रिशियन 9846074401
शंकर पाण्डे कार्यालय सहायक वडा न‌ं. ११ 9846316592
डम्मर जंग गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. ४ 9846995207
कटक बहादुर बोहरा कार्यालय सहयोगी वडा न. ३ ९८१६१५१५८८
पवित्रा पाण्डे अधिकारी कार्यालय सहयोगी कृषि शाखा
कृपा श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिकाको कार्यालय ९८४६७५९९५५
प्रेम बहादुर बस्नेत कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं.७ 9846700463
मनमाया थापा कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिकाको कार्यालय ९८४६११०४२३
बेल कुमारी थापा कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिकाको कार्यालय ९८४६१२८८२०
सिताराम पोख्रेल कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४६१२५९३२
सुनिता तामाङ्ग कार्यालय सहयोगी वडा न. २ 9846535900
रिना गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. १० 9866451932
कविता गुरुङ कार्यालय सहयोगी शिक्षा शाखा 9846717006
विमाया गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. ५ 9819151277
नन्द माया बराल कार्यालय सहयोगी पशु सेवा शाखा ९८४६१८१४१३
भुपाल सिंह रिमाल कार्यालय सहयोगी वडा न. ६ ९८४६७६३७६२
ननसुबा गुरुङ कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिकाको कार्यालय 9866021957
रोशनी अर्याल कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. ७ 9861477244
मञ्जु राना कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. ८ 9846374616
राजेश बराल कार्यालय सहयोगी बेसीशहर नगरपालिकाको कार्यालय 9866190481
गोपाल बहादुर कुँवर कार्यालय सहयोगी वडा न.९ ९८४६७८००५०
रिना गुरुङ कार्यालय सहयोगी वडा न‌ं. १० 9866451932